Puheenjohtaja

Riku Kalinen pj@pas.fi
0500 439 952

Varapuheenjohtaja

Olli Heikka vpj@pas.fi
040 681 5676

Koulutus- ja nuorisojaoston puheenjohtaja

F.Wikström
koulutus@pas.fi

Action Air -jaoston puheenjohtaja

Henri Haapsaari henri.o.haapsaari@gmail.com
050 412 2589

Kiväärijaoston puheenjohtaja

Juha-Matti Hyttinen 044 050 0744
juha-matti.hyttinen@veritas.fi

Haulikkojaoston puheenjohtaja

Miikka Kemppinen mkemppin@gmail.com
040 823 4746

Pistoolijaoston puheenjohtaja

Olli Heikka olli.heikka@gmail.com
040 681 5676

Testaus- ja tutkimusjaoston puheenjohtaja

Miiko Mäkinen miiko.makine@gmail.com
044 210 1775

Practical-jaoston puheenjohtaja

Janne H. pas.practical@gmail.com

Pienryhmävalmentajat

Seppo Kokkonen seppo.kokkonen@welho.com
040 513 9443
Reetta Lustig reetta.lustig@gmail.com

Vammaisampujien yhteyshenkilö

Tarmo Kanniainen t.kanniainen@gmail.com
050 409 5163

Kaappivastaava

Maarit Eskola anna.eskola@aalto.fi
040 747 4393

Asehuoltaja

Arto Lappalainen

Sihteeri

Krista Soukola sihteeri@pas.fi
050 050 1975 (miel. tekstiviesti)

Talousasiat

Puheenjohtaja ja tilitoimisto talous@pas.fi

Hallituksen jäsenet

F.Wikström koulutus@pas.fi
Olli Heikka olli.heikka@gmail.com
040 681 5676
Henri Haapsaari henri.o.haapsaari@gmail.com
050 412 2589
Hannu Ristolainen hannuristolainen@gmail.com
041 432 9988
Reetta Lustig reetta.lustig@gmail.com
Krista Soukola krista.soukola@saunalahti.fi
050 050 1975

Varajäsenet

Miiko Mäkinen miiko.makine@gmail.com
044 210 1775
Timo Konttinen timo.konttinen@gmail.com
Juha-Matti Hyttinen 044 050 0744
juha-matti.hyttinen@veritas.fi

Toiminnantarkastajat

Mikko Viitasaari
Olli Kuukkanen
Jukka Päärnilä (varalla)

Verkkosivut

F. Wikström koulutus@pas.fi
Riku Kalinen pj@pas.fi
0500 439 952
Antti Korhola

Poliisien Ampumaseura r.y.

PL 442

00101 Helsinki